Licytacje

Komornik sądowy Michał Popiel jako komornik sądowy działający przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy w oparciu o przepisy ustawy z dnia 17.11.1964r. - kodeks postępowania cywilnego oraz ustawy z dnia 22.03.2018r. o komornikach sądowych, zamieszcza na stronie internetowej prowadzonej przez siebie kancelarii komorniczej oraz stronach internetowych Krajowej Rady Komorniczej i Sądu Rejonowego w Bydgoszczy obwieszczenia z informacjami o licytacjach w ramach prowadzonych przez siebie egzekucji z ruchomości i egzekucji z nieruchomości.

Na stronie internetowej kancelarii komornik sądowy Michał Popiel zamieszcza aktualne informacje o wyznaczonych licytacjach komorniczych, najczęściej ruchomości bądź nieruchomości na terenie miasta Bydgoszczy i terenie objętym przez okręg Sądu Rejonowego w Bydgoszczy. Strona jest na bieżąco uzupełniana o obwieszczenia z nowymi licytacjami, aby zagwarantować licytantom i potencjalnym nabywcom łatwy i stały do nich dostęp.

Obwieszczenia zamieszczane na stronie kancelarii komornika Michała Popiela oraz stronach Krajowej Rady Komorniczej i Sądu Rejonowego w Bydgoszczy zawierają opis przedmiotów poszczególnych licytacji z informacjami dla zainteresowanych dotyczącymi miejsca i rodzaju licytacji, sumy oszacowania i ceny wywolania oraz daty i godziny licytacji. Poza tym zawierają również informacje o obowiązku wpłaty rękojmi w wysokości 10% sumy oszacowania, z podaniem konkretnej kwoty rękojmi jaką powinien uiścić potencjalny licytant. W razie pytań bądź wątpliwości dotyczących zamieszczonych informacji proszę o kontakt telefoniczny bądź za pomocą elektronicznej skrzynki pocztowej.

nieruchomosci-ikonaNIERUCHOMOŚCI

ruchomosci-ikonaRUCHOMOŚCI

ARCHIWUM

Najbliższe terminy licytacji:

Informuję, że nie zamieszczam ogłoszeń o licytacjach na portalach ogłoszeniowych typu Allegro, Tablica, Świstak, Anonse,OLX itp.

Kontakt

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel

ul. Obrońców Bydgoszczy 8/4
85-054 Bydgoszcz

Kancelaria czynna:
wt 8.00-16.00
pn-pt 7.30-15.30

Przyjmowanie interesantów: wt 10.00-16.00

Rachunek bankowy
PKO BP S.A. I Odd. Bydgoszcz
37 1020 1462 0000 7202 0022 4238

przejdź do formularza kontaktowego
tel./fax: (52) 322 28 27
dział alimentacyjny tel.: (52) 315 14 97
elektroniczna skrzynka pocztowa: bydgoszcz7@komornik.pl